snakkkkkePrávě tady prolojzá...snakkkkke
xD Nic xD

Marzíci- info

21. srpna 2008 v 17:53 | Phet Von Letoland |  Wowoň 30 Seconds To Mars
Moje NEJ saxy SKUPINA!!!!!!!!!!!!!!! :)
30 Seconds to Mars jsou moje naprosto nejoblíbenější skupina. Zbožňuju totál VŠECHNY jejich písničky, což se mi ještě u žádný jiný kapely nestalo. Samozřejmě, příjde mi, že jsou to taky dost dobrý mačoci. Vážně jak ufa z Marzu. Akorát že nejsou zelený. A jsou hezčí než marťani. Ale koukněte se na nějaký jejich video!!! Třeba z óčka. No tam odpovídali vážně jak psychobanánský vejlupkové (=vtipně & cvakle)A TAKY tam zpíva Jared Leto, což je fakt saxoňskej vejlupek.
Wowoň saxoň to jsou Oni!!! Z From yesterday!!! Ale tady jsou ňějak vážně....
Už chápete, jak jsem myslela to ufo...? Jared a Tomo
Jednoho krásného rána (nebo to byl večer???) roku 1998 se bratři Jared a Shannnon Leto rozhodli, že založí hudební skupinu. Tak se k radosti všech fanoušků stalo a k Jardovi se Shannem se pak přidali další členové, např. Matt Wachter, který ale ze skupiny nedávno odešel. Takže současné složení Marsů je:
  • Jared Leto (zpěv, kytara, píše texty, frontman)
  • Shannon leto (bicí)
  • Tomo Miličevíć (kytara)
  • + na koncertevch s nima hraje ještě Tim Kelleher (nebo jak se to píše), ale ještě není oficiálním členem.Saxoň JaredSaxoň Tomo. Mimochodem, ten byl nejdív jejich FANOUŠEK. Podle rozhovoru na Óčku se utábořil před Jaedovo domem. Jared si nejdřív myslel, že je to nějaké nebezpečné undividum, ale nešímal si ho. Tak se Tomo dožral a zazvoil mu na dveře a pravil, že by chtěl do skipiny. Tak ho vzali. Vážně netušim, jestli to mysleli vážně.
Saxoň Shann s trpajzlem
Skupina nechtěla využívat Jaredovy hollywoodské herecké slávy, držela se chvíli stranou...ale PAK vydala svoje první album, s riginálním názvem.....30 Seconds to Mars:
Kam nacpali tyto mistrovské saxsongy:
Nejvíc se mi asi líbí Oblivion, Buddha for Mary a Capricorn. Ale jak jsem řekla, všechny jsou totál saxoňpak. Album mělo velmi dobré kritiky, ale prodalo se ho "jen" 100 000 kusů. Och!! Pche!! Lidi neví,o co přicházejí!!!
A pilní hoši začali opět makat na novém albu. Na něm si dali fakt záležet, procestovali asi 4 kontinenty a v 30. srpna 2005 (Ho! 6 dní po mejch narozkách!) pyšně představili světu CD nazvané a Beautiful Lie. Které je vážně naprosto famózní a úža mega giga super žerovix.
A má takovejhle sax obal. A jsou v něm tyto písně:
Všechny jsou vážně naprosto nejmax saxy. Neumím vybrat jednu nejlepší.
Díky pilnému hlasování nás fanoušků vyhráli už mnoho ocenění, např. Kerrang awards nebo cenu MTV za písničku The Kill.
Jejich nejznámější klipy jsou asi k písničkám A beautiful lie (natáčenej v Grónsku), From yesterday (pro změnu ho umachčili v Číně) a The kill (ten mám nejradši.)
Zajímavost: Skupina má ve znaku Fénixe a jejich motto (nebo jak to nazvat) je Provehito in Altum. Prej to znamená Spuštěni do hloubky. Což nechápu, jak to mysleli. Asi že hudbu prozkoumají až do nejtemnějších hlubin.
Krochoň juchoň Fénix. Prej mu říkaj Myrtha
No prostě sežrat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jaká skupina je nejlepší??

Nevada Tan (ok, Panik) 27.3% (6)
My chemical romance 4.5% (1)
Linkin Park 18.2% (4)
Simple Plan 13.6% (3)
30 seconds to mars 31.8% (7)
Paramore 4.5% (1)

Komentáře

1 super saxy vejromilskoá kamarádkou Kcháj o další mačajz,saxon,svudňo,papartňo,sussňo,wowoŇSKY, vejromilovsky žerovixka super saxy vejromilskoá kamarádkou Kcháj o další mačajz,saxon,svudňo,papartňo,sussňo,wowoŇSKY, vejromilovsky žerovixka | Web | 21. srpna 2008 v 19:57 | Reagovat

ooo saxo!!! ano!!! 30stm jsou proste nej.

2 Dominnica Dominnica | E-mail | Web | 31. srpna 2008 v 18:38 | Reagovat

dala jsem sice Linkiny, ale 30 second jsou hnedka těsně za nima!! ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama