snakkkkkePrávě tady prolojzá...snakkkkke
xD Nic xD

Wow! Pepek je tak svůdný!!!

25. srpna 2008 v 21:18 | Phet & Kcháj |  Saxoň Pepek námořník
Tak tenhle saxčlánek jsme napsaly s mojí saxovní kámoškou. Vážně, nemohly jsme dál ponechávat v tajnosti, že Pepek námořník je takový apartí žerovix!!!
Je to naše nej mucq hvězda a milujem špenát. No řekněte-neni sexy v tom svym tričku a kalhotech (modrá je nej!) , se saxčepicí a s fajfkou (doufáme, že tem nemá opravdový tabák, že to má v puse jen pro image, protože kuřáky neberem! A navíc by to bylo nevýchovný,když si vezmete ty malý děti co na to koukaj. No-představte si to- dítě přijde za maminkou s cigaretou a praví: ,Já chci být jako Pepek námořník.,. A máte to. Ale ne, on to má přece proto, aby mohl ve svízelných situacích lépe sát špenát z plechovky!)
A také žárlíme na Olivu Olejovou. A doufáme,že si nakonec vezme Pluta a SPN nechá nám. No řekněte- kdo by si vybíral nějakou Olivu,když na druhé straně máte nááás???
Akorát ,že máme obě mořskou nemoc. Ale to navadí,však on kvůli nám začne lítat balónem a bude z něj Saxoň Pepek pilot.
Navíc je tak citlivý!!! Zakoupila jsem si film, kde hraje hlavní roli a tam uspával své dítě - které má s Olivou Olejovou- (GRRR!!!!) saxoňskou ukolébavkou! Perfektní otec! A tak odvážný!!! ty jeho silné bicepsy s vytetovanou kotvou! Navíc se vypravil zachránit svého, taktéž odvážného, otce.
Ale POZOR!!! Naše nekreslená hvězda ( i když jsme už viděly jeho saxportréét!) JARED LETO!Nemusí mít žádné obavy! Je to pořád náš SČ1! ( Saxoň číslo jedna.)
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Krásný špenát!!
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
OCH TAKHLE HO VIDĚT,TAK OMDLÍME!!!!
A konečně:
Jarede, ty jsi svůdný i když jsi kreslený, takže neboj!!! Ale tady vypadáš trochu jako kněz. NO neva.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa


Komentáře

1 super saxy vejromilskoá kamarádkou Kcháj o další mačajz,saxon,svudňo,papartňo,sussňo,wowoŇSKY, vejromilovsky žerovixka super saxy vejromilskoá kamarádkou Kcháj o další mačajz,saxon,svudňo,papartňo,sussňo,wowoŇSKY, vejromilovsky žerovixka | Web | 26. srpna 2008 v 10:14 | Reagovat

och jared+spn! no krááááása takovej muckon

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama