snakkkkkePrávě tady prolojzá...snakkkkke
xD Nic xD

Wowoň H2O!!!

27. srpna 2008 v 10:49 | Phet Lahvušská |  H2O, stačí přidat vodu
Já chci bejt mořská panna!!!! Ale vážně. Jen si to představte, mohli byste si plavat v moři bez šnorchlu, potápět se, dokonce i ovládat vodu....No krasavec.
A k tomuhle všemu mě saxně přived seriál H2O, stačí přidat vodu, kterej vysílá Jetix. A o čem že to je????
Saxoň Cleo, Rikki a Emma
Tři kamarádky Cleo, Rikki a Emma byly naprosto normální holky. V tom je ten háček. BYLY. Až do osudného dne, kdy se vypravily na tajemný ostrov Makko. Shodou nešťastných-nebo snad šťatstných??-náhod, ve kterých hraje hlavní roli spadnutí jakousi dírou k podzemnímu jezírku v jícnu nefunkční sopky a síla měsíce, se staně něco podivného...když se holky dostanou tu noc domů, ještě nemaj páru CO.
mořské pany.jpg
Druhý den si de Emma takhle ráno jako vžycky zaplavat do moře. Závodně plave a je v tom moc dobrá. A hle!!! Stojí si tak po kotníky ve vodě, najednou vžnk (krásné to citoslovce) a Emma se svalí do vody. Proč?? Najedou jí narostla PLOUTEV. No vážně regulérní rybí ocas se šupinama, místo nohou. To Cleo si zase vlezla do vany. Nebyla ve vodě ani půl minuty a najednou vejrá-má rybí ploutev. Rikki se prozměnu procházela parkem. Omylem se přiblížila až moc blízko ke kropícímu zařízení. Dost blízko na to, aby jí pokropilo. Stačila jedna kapka a najednou-nějak jí nechtěj udržet nohy. Proč asi. JO, má zčistajsna ploutev.
Rikki saxně se měnící na mořskou pannu.
Ty vogo, já bych se asi zcvokla. Ale jako Rikki to měla nejblbější. Musela se doplazit až do MOŘE. Pche. Drzost.
Hrdinky postupně zjistí, žetehdy v tom jezírku byly očarvány nějakou neznámou silou. Jak napovídá název, pokaždý, když k nim přidáte vodu---stanou se z nich mořský panny. SUPER!!! Řikáte si. NO, zamyslete se. Ono jak v čem. Musíte to skrývat před světem. Pokud teda nechcete, aby vás zkomali jako nějaký ufony. Neví to ani jejich rodiče, jenom kamarád Lewis. (No jasně. Cleo prostě nemůže udržet jazyk za zuby před klukem, kterej se jí líbí. ) Když jste mořská panna, s vodou na veřejnosti máte utrum.
Wahů ploutve
Holky to nejdřív snáší dost blbě- a neni se čemu divit. Emma musí seknout s plaváním. No, trenér by asi nebyl nadšenej, kdyby skošila šipku do vody...a vynořila se s šupinatou loutví místo nohou. No JAK by asi plavala prsový nohy, co??? Maximálně by mohla tam motýlka. Cleo musí pečovat o svoje rybičky jenom s gumovýma rukaviceme. A Rikki má utrum s koupáním se na pláži. Ale postupně se naučí vidět na jejich vyjímečnosti i spousta dobrýho---viz moje postřehy o potápění bez šnorchlu. Navíc mají i kouzelné schopnosti- Cleo umí pohybovat s vodou, Rikki ohřívat a Emma zmrazit.
V každym dílu zažívají nějaký super apart adrouš dobrodružství.
A teď od září půjde na Jetixu už třetí série tohohle super giga mega seriálu. Takže se určitě dívejte!!!! Hou wow gou, už se nemůžu dočkat.
No to je teda apart vejzub.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

A teď trochu jinak! Jaká postava z H2O vám pije krev?

Rikki 26.7% (4)
Emma 13.3% (2)
Cleo 40% (6)
Lewis 20% (3)

Komentáře

1 svatěnka svatěnka | Web | 16. září 2008 v 16:00 | Reagovat

hezkej příběh tedy jako hezky zpracovaný a řekla bych jestli si ten článek psala po pravdě tak máme hodně společného

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama