snakkkkkePrávě tady prolojzá...snakkkkke
xD Nic xD

Saxoň haksoň suprman film!

1. září 2008 v 10:46 | Phet Lahvušská |  Ďábel nosí Pradu!
Další film, kterej je zdánlivě o ničem, ale ZDÁNÍ KLAME!!!!!!!!!!!!!!!!! Nemá chybu, už jenom proto, že tam Hraje skvěle Meryl Streep a Anne Hathaway! Navíc scénař je úplně geniálně napsanej, hlavně ty rozhovory, takže se v žádným případě nenudíte.
Andy je velmi chytrá holka, která právě dokončila vysokou a jejím největším snem je stát se novinářkou v nějakém slavném deníku či novinách. Pak ale dostane skvělou nabídku na práci- dělat asistentku šéfové jednoho z nejslavnějších módních časopisů Runway, Mirandě Presleyové. První dny v nové práci jsou pro Andy tězké- od asistentky v Runwayi se totiž mimo jiné požaduje smysl pro módu-který postrádá, je jí celkem jedno, co nosí na sobě-taky chození v BOTÁCH NA PODPATKU (což je celkem obtížný, když věčně lítáte po městě vyzvednout šaty od Diora nebo úkol, který si zapomněly dcery vaší séfové ve škole...) nebo věšení kabátů jako nějaká služka. A když nějaký úkol, co vám Miranda nedá nesplníte, dostanete giga seřva. A nebo, což si Andy taky vyzkoušla, sehnat nevidaný díl Harryho Pottera.Což se tej supermance mimochodme POVEDLO!! HŮŮŮŮ!!!!!!!!!
Takovýhle šéfový bych se bála.
A když ten úkol naopak splníte, ani se vám drahá Miranda neobtěžuje poděkovat. Andy nejdříve všem jejím pravidlům, včetně oblíkání, vzdoruje, ale Mirandě nedokáže nikdo odporovát dlouho. Je to děsná ženská, vážně. Andy se teda s pomocí jednoho návháře začně hezky oblíkat a krůček po krůčku se zachytávat do spárů modního světa. Kvůli sé obtížné práci se dokonce rozejde s přítelem a ztratí kamarády.
Takhle maká pravá sekretářka. Teda aspoň podle Mirandy.
Celý příběh vyvrcholí v Paříži, kde se Andy doví, že vedení chce Mirandu vyměnit za mnohem mladší šéfredaktorku. Miranda se ovšem nedá, ale kvůli tomu, aby si udržela místo, zradí návrháře, s kterým Andy kamarádila.
A konečně jí dojde, že to není práce pro ní. Proto saxně vystoupí z limuzíny přesně před takovym tim známym pařížskym náměstím a hodí svůl firemní mobil do kašny. Ho!!! To je úplně nej, jak to tam mrskne! Zkrátka dá výpověď.
Film končí tím, že se Andy zase dá dohromady se svym klukem a dostane práci v New Yorskejch novinách.
A víte PROČ??? ´Šéfredaktorovi těch novim řekla Miranda Presleyová, že jestli Andy nevezme, tak je to idiot. :D
HOOOOOOOOOO!!!! Krasoň saxoň! OKAMŽITĚ SI TO BĚŽTE PŮJČIT!
Jak jí tam mrská tu saxoň bundu! Takovej toreador!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 super saxy vejromilskoá kamarádkou Kcháj o další mačajz,saxon,svudňo,papartňo,sussňo,wowoŇSKY, vejromilovsky žerovixka super saxy vejromilskoá kamarádkou Kcháj o další mačajz,saxon,svudňo,papartňo,sussňo,wowoŇSKY, vejromilovsky žerovixka | Web | 1. září 2008 v 10:56 | Reagovat

Joo!! saxon

2 Jessule Jessule | Web | 1. září 2008 v 14:01 | Reagovat

super film

3 Aňa-tvoje lovujícííí esSBéčko Aňa-tvoje lovujícííí esSBéčko | Web | 7. listopadu 2008 v 18:22 | Reagovat

Jj,já ho viděla taky!!To bylo ženiální,nářezoidní a brutalitní!!To s tím mobilem,kterej mrskla do kašny,bylo fakticky super!A Anne Hathaway je super,patří mezi moje nej.herečky!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama