snakkkkkePrávě tady prolojzá...snakkkkke
xD Nic xD

Saxoň žerovix rumcajz cvokárna (=škola)

1. září 2008 v 9:53 | Phet Lahvušská |  Och vejroň saxoň muckoň rubrika s psychobanánskýma apartama!! Pokud jste blázni, doporučuju!
Wuhůůůůůůůůůůů!!!! Dneska nás ve škole mučili JENOM HOĎKU!!!! Jak šlechetné. Ale zasloužim si to, když vezmu v potaz, ŽE JSEM VSTALA mnohem dřív než v obvyklejch 8/9. Ho! Teď bych byla o prázdninách jenom PŮL HOĎKY, ANI NE, VZHŮRU!!!
Ale vlastně to ani mučení nebylo. Teda až na to, že máme třídu až v třetím patře a vyšlápnout ty schody dalo vážně zabrat.
Ó!! Nevinná dítka, která si ještě mysejí, že je to ve škole bude celou dobu bavit!!!
SKANDÁL. Nesax. Ale nebylo to zas tak strašný, fakt ne. Včera jsem to čekala mnohm horší :D dokonce jsem byla s Kcháj na zdravotní procházcě v hypernově, abysme se saxně připtavily na nejhorší. Zakoupila jsem si dokonce super saxy pomůcky do školy (včetně hadovitý propisky a sešitu a detektivem Tomem a jeho chytrým psem jaksesakrajemnuje nevim. KRÁSA POHLEDĚT!)
No co. Takže to mi trochu zvedlo náladu. Jo, a taky saxoň Federer, kterej porazil Štěpánka(čemuž se nedivim...náš tenis VÁŽNĚ upadá) a je blíž VÝHŘE!!! Pokud ho ten voprskloň Nadal zas neporazí. Zákuch ho.
Ó!!!! koukám na hvězdnej prach!! tristan pravil: "V Arktidě bych zabil ledního medvěda a přivezl ti jeho hlavu, abych dostal tvou ruku!" No FUJ!! DOBYTEK!! To je fakt romantická duše (ironie.) Já chci hlau ledního medvěda. Fajn, dělám si srandu. Nechutný.
No teda! Takovej krasavec! Jak mu může chtít useknout hlavu!!!!!!!!!!!!!!! ZATKNOUT!
Jo, a taky jsem shédla další díl 24 hodin (ty pitomci na nově ho dávaj až od 11 večer! sestřel!), kde se Jack bauer DOBROVOLNĚ KUCHNUL DO BŘICHA a udělal ze sebe rukojmího wuhůůů!!! Já se chci jmenovat Pepan Šupčík!! Fajn, tak to asi envyjde. Ale dneska jdeme s Kcháj do divadla na saxkonkurz :D Budeme hollywoodské star! ok, ok, já VIM. Písek není Hollywood. Ale stejně. DĚSNĚ SE TĚŠIM! ANI!!!! SEŽRAT!!! Musíš si koupi sax sešit s Kaspíkem!!! Hohou, já chci tvoje vlay. Anebo ne. Dlouhý jsou voprsk. Uf. Už jsme se vykecala. Tak saxopapo, avé Sindibád!
Princ krasoň!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 super saxy vejromilskoá kamarádkou Kcháj o další mačajz,saxon,svudňo,papartňo,sussňo,wowoŇSKY, vejromilovsky žerovixka super saxy vejromilskoá kamarádkou Kcháj o další mačajz,saxon,svudňo,papartňo,sussňo,wowoŇSKY, vejromilovsky žerovixka | Web | 1. září 2008 v 9:59 | Reagovat

BERNARD!

2 mona mona | Web | 1. září 2008 v 9:59 | Reagovat

ahooj máš u mě diplom

3 super saxy vejromilskoá kamarádkou Kcháj o další mačajz,saxon,svudňo,papartňo,sussňo,wowoŇSKY, vejromilovsky žerovixka super saxy vejromilskoá kamarádkou Kcháj o další mačajz,saxon,svudňo,papartňo,sussňo,wowoŇSKY, vejromilovsky žerovixka | Web | 5. března 2009 v 21:57 | Reagovat

jee to se mse do školy eště celkem těšila vyzbrojena novejma věcma a bio sešitem. ted mamv tašce superbordel, sešit je pocmaranej,propisky postraceny a zaboha tam nechci jít.

velmi smutné.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama