snakkkkkePrávě tady prolojzá...snakkkkke
xD Nic xD

Wuhůů! teroristi maj útrum!

6. září 2008 v 12:08 | Phet Lahvušská |  24 hodin!! Saxoň seriál!
Nova vysílá už 4. sérii seriálu 24 hodin. V každé sérii je hlavní postavou Jack Bauer, agent PTO- protiteroristická organizace.
Tentokrát má za úkol zabránit teroristům, aby roztavili reaktory jaderných elektráren. Kdyby se jim to povedlo, zamoří celou Ameriku. Si to vemte, co by jste dělali, kdyby najednou vybuchlo tak 500 Temelínů??? Děsná představa.
Jack je pořádně odvážnej ekšnmen, takže se jim v tom povedo zabránit, ale vzhledem k tomu, že šel asi 14ctej díl a seriál jich má-jak jinak 24, tak teroristům jde ještě o něco dalšío. Mámpodezření, že chtěj sejmout prezidentovo letadlo. No ale jako ty teroristi jso děsný dobytci! Doufám, že ja Jack oddělá.Například zabili úplně nevinnou holku!!! Jenom proto, že chodila a jijich synem!! Fuj. Dobytek. JACKU, DOSTAŇ JE!
Jak už jste asi pochopily, seiál je rozdělenej do 24 dílů, který trvaj pokaždý hodinu, takže popisuje jeden jedinej den. Ale akždá epizoda je tak nabitá informacema a událostma, že mi to připadá jako MĚSÍC. V dobrym slova smyslu. Načený je to vážně úžasně-napínavě a intelihgentně a o akci tam není nouze. Jack například už stihnul přepadnout benzínku a hůavního zloducha v ní tak držet jako rukojmí, nebo se kuchnout sám d břicha, aby vypadal jako pravej rukojmí a teroristi tak nepoznali, že je to jenom nahranej únos. No prostě MEGA GIGA SUPER.
Akorát mi fakt štvě, že to nova dává až od jedenácti. Zastřelit.
Nova vysílá už 4. sérii seriálu 24 hodin. V každé sérii je hlavní postavou Jack Bauer, agent PTO- protiteroristická organizace.
Tentokrát má za úkol zabránit teroristům, aby roztavili reaktory jaderných elektráren. Kdyby se jim to povedlo, zamoří celou Ameriku. S to vemte, co by jste dělali, kdyby najednou vybuchlo tak 500 Temelínů??? Děsná představa.
Jack je pořádně odvážnej ekšnmen, takže se jim v tom povedo zabránit, ale vzhledem k tomu, že šel asi 14 díl a seriál jich má-jak jinak 24, tak teroristům jde ještě o něco dalšío. Mám podezření, že chtěj sejmout prezidentovo letadlo.
Jak už jste asi pochopili, seiál je rozdělenej do 24 dílů, který trvaj pokaždý hodinu, takže popisuje jeden jedinej den. Ale akždá epizoda je tak nabitá informacema a událostma, že mi to připadá jako MĚSÍC. V dobrym slova smyslu. Načený je to vážně úžasně-napínavě a intelihgentně a o akci tam není nouze. Jack například už stihnul přepadnout benzínku a hůavního zloducha v ní tak držet jako rukojmí, nebo se kuchnout sám d břicha, aby vypadal jako pravej rukojmí a teroristi tak nepoznali, že je to jenom nahranej únos. No prostě MEGA GIGA SUPER.
Akorát mi fakt štve, že to nova dává až od jedenácti. Zastřelit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 allonnka allonnka | Web | 6. září 2008 v 13:24 | Reagovat

diplomek+bleskovka ,jukni

2 super saxy vejromilskoá kamarádkou Kcháj o další mačajz,saxon,svudňo,papartňo,sussňo,wowoŇSKY, vejromilovsky žerovixka super saxy vejromilskoá kamarádkou Kcháj o další mačajz,saxon,svudňo,papartňo,sussňo,wowoŇSKY, vejromilovsky žerovixka | Web | 6. září 2008 v 15:07 | Reagovat

jezis, to je krasavec. ale já bychs e ho bála. ale jako vis co- je to neekolog a nemíromiilovný člověk, jak tam míří tou pistolí :)

3 Diane Diane | Web | 6. září 2008 v 21:23 | Reagovat

Ahojky, máš u mě diplom za bleskovku! Doufám, že se ti bude líbit! :c)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama